ZAVRŠNA KONFERENCIJA PROJEKTA „POPODNE U VRTIĆU“

06. svibnja 2021. održana je završna konferencija projekta „Popodne u vrtiću“ koji su provodili Grad Klanjec i Dječji vrtić „Kesten“ Klanjec u sklopu Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.“, Unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja.

Na konferenciji su gradonačelnik grada Klanjca, voditelj projekta „Popodne u vrtiću“ i ravnateljica vrtića predstavili tijek provedbe projekta sufinanciranog bespovratnim sredstvima Europskih strukturnih i investicijskih fondova, te ciljeve koji su postignuti, a kojima se unaprijedio rad vrtića.

Više možete pogledati na poveznici – podstranica „Popodne u vrtiću“.

NATJEČAJ ZA UPIS 2022/2023 E-UPISI

Poštovani roditelji, u razdoblju od 12. svibnja do 20. svibnja 2022. godine možete predati Zahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić „Kesten“ Klanjec. Zahtjev se

OBAVIJEST E-UPISI

Poštovani roditelji, ovim putem obavještavamo Vas kako će se upis djece u Dječji vrtić „Kesten“ Klanjec za pedagošku godinu 2022./2023. provoditi putem sustava e-Upisi. Za